Kalite Politikamız

Markamızın tek noktadan endüstrinin ihtiyaçlarını karşılama vizyonuyla çıktığımız yolda; sektörde standartları benimseyen öncü kuruluş olma konumumuzu koruma vizyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Sektörün lider üreticileri ile iş birliklerine her geçen gün bir yenisini ekleyen firmamız, sızdırmazlık çözümleri, güç aktarım parçaları, rulman montaj/bakım aletleri ve çok daha fazlasıyla endüstrinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Teknoloji ve lojistik yatırımlarımız ile sadece satış sürecinde değil, satış sonrası destek ve Ar-Ge alanlarında da liderliğimizi sürdürüyoruz.
Bilgi mühendisliğine dayalı katma değerli hizmetler sunan firmamız, işletmeye özel ve yerel hizmet sunma imkanıyla her ölçekten firmanın ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Binlerce ürünü hızlı teslimat avantajı ile sizlere ulaştıran Özgür Rulman, bakım hizmeti sunan servislerden makine imalatçılarına, otomotiv yedek parça alanında dağıtıcı firmalardan bakım amaçlı ürün ihtiyaçları olan fabrikalara kadar birçok alanın taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor.
Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesi adına faaliyetlerini sürdüren firmamız, tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi hedefiyle gelişimi bir varış noktası değil, süreklilik olarak benimsiyor.