HAKKIMIZDA

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesini endüstrinin gereksinimlerine göre şekillendiren Özgür Rulman Kauçuk Plastik; uygun fiyat, zamanında teslimat ve iyi kalite anlayışını kendisine ilke edinerek, güvenilir kadrosu ve üst sınıf ürünleri ile sanayinin birçok kolunun ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıca endüstrinin taleplerini en hızlı ve en kaliteli şekilde yanıt veren Özgür Rulman, Türkiye’nin önde gelen rulman tedarikçilerinden biridir.
Sınıfının en iyi endüstriyel ürünlerini rekabetçi fiyatlarla arz eden Özgür Rulman; takozlar, contalık ürünler, rulmanlar, OG hücre aksesuarları ve çok daha fazlası ile zengin ürün gamına sahiptir. Endüstriyel ve otomotiv rulman sistemlerindeki ihtiyaçlarınıza etkili çözümleri sunan, geniş ürün portföyü ile en kaliteli ürünleri sektörün önde gelen firmaları ile buluşturan Özgür Rulman, uzun soluklu iş birlikleri için tercih edilen ilk adrestir.

VİZYON

Endüstrinin çeşitli kollarında faaliyet gösteren nitelikli firmaların ihtiyacı olan ürünleri tek bir merkezden sunan Özgür Rulman, talep edilen ürünleri en hızlı ve en kaliteli şekilde Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyaya ulaştırır. İstihdama sağladığı katkılar ile sektörünün öncüsü olan markamız, endüstrinin profesyonellerinden oluşan uzman kadrosu ile daima en iyisini arz etmek için çalışır. Sektörün öncü kuruluşlarının distribütörlüğünü üstlenen firmamız teknolojiyi takip eden üst düzey sistemlere sahiptir.

MİSYON

Dünya devlerinin distribütörlükleri ile üstün kaliteli ürünler sunan firmamız, her geçen gün kendini yenileyerek global çaptaki gelişmeleri yakından takip eder. Ürün ve hizmet tedarikindeki hızlı geri dönüşleri ile sektörün ihtiyaçlarına en kaliteli ve en hızlı şekilde yanıt verme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren markamız, sektörel konularda sürekli araştırma yapan, müşteri odaklı yaklaşımı ile global çaptaki öncü liderliğini sürdürmeyi amaçlar. Daima müşteri odaklı, yenilikçi ve teknolojik ürünler geliştiren Özgür Rulman, yenilik ve yaratıcılık odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürür.